Kontakta Guldsmeden Hotell

Vill du komma i kontakt med Guldsmeden Hotels?

Du hittar våra kontaktuppgifter här. Observera att alla förfrågningar om pressvistelser, samarbete med sociala medier och användning eller uthyrning av platser måste göras via de lämpliga formulären på denna sida:

Köpenhamn

66 Guldsmeden

  • Vesterbrogade 66
  • 1620 Köpenhamn
  • Tfn: +45 33 22 15 00
  • Mottagning: 66@guldsmedenhotels.com
  • Bokning: 66booking@guldsmedenhotels.com
  • Vägbeskrivning

Axel Guldsmeden

  • Colbjørnsengade 14
  • 1652 Köpenhamn V
  • Tfn: +45 33 31 32 66
  • Mottagning: axel@guldsmedenhotels.com
  • Bokning: axelbooking@guldsmedenhotels.com
  • Vägbeskrivning

Babette Guldsmeden

  • Bredgade 78
  • 1260 Köpenhamn K
  • Tfn: +45 33 14 15 00
  • Mottagning: babette@guldsmedenhotels.com
  • Bokning: babettebooking@guldsmedenhotels.com
  • Vägbeskrivning

Bryggen Guldsmeden

  • Gullfossgade 4
  • 2300 Köpenhamn S
  • Tfn: +45 32 22 15 00
  • Mottagning: bryggen@guldsmedenhotels.com
  • Bokning: bryggenbooking@guldsmedenhotels.com
  • Vägbeskrivning

Manon Les Suites

  • Gyldenløvesgade 19
  • 1600 Köpenhamn V
  • Tfn: +45 45 70 00 15
  • Mottagning: manon@guldsmedenhotels.com
  • Bokning: manonbooking@guldsmedenhotels.com
  • Vägbeskrivning

Bali

Chapung SeBali

  • Jalan Raya Sebali
  • 80561 Ubud
  • Tfn: +62 361 8989 102
  • Mottagning: info@chapung.com
  • Vägbeskrivning

Berlin

Lulu Guldsmeden

  • Potsdamer Straße 67
  • 10785 Berlin
  • Tfn: +49 30 255 587 20
  • Mottagning: lulureception@guldsmedenhotels.com
  • Bokning: lulu@guldsmedenhotels.com
  • Vägbeskrivning

Bremen

Côte d'Azur

Libelulle Cote d'Azur

  • 6 Rue Isola
  • 06500 Menton
  • Tfn: +45 28 40 40 24
  • Mottagning: libellule@guldsmedenhotels.com
  • Vägbeskrivning

Oslo

Oslo Guldsmeden

  • Parkveien 78
  • 0254 Oslo
  • Telefon: +47 940 13 091
  • Mottagning: oslo@guldsmedenhotels.com
  • Vägbeskrivning

Reykjavik

Eyja Guldsmeden

  • Brautarholt 10
  • Reykjavík
  • Tfn: +354 519 7300
  • Mottagning: eyja@guldsmedenhotels.com
  • Bokning: eyjabooking@guldsmedenhotels.com
  • Vägbeskrivning

Avdelningar och nyckelpersoner

Operativ chef

Jacob Jørgensen
jacob@guldsmedenhotels.com

Hållbarhets- och kommunikationschef

Kirsten Aggersborg
kirsten@guldsmedenhotels.com

SoMe-chef

Astrid Kolle Østergaard
astrid@guldsmedenhotels.com

Försäljnings- och marknadschef

Mikkel Askvig
mikkel@guldsmedenhotels.com

IT och teknik

Mariusz Hadrys
mariusz@guldsmedenhotels.com

Företagsöverenskommelser

corporate@guldsmedenhotels.com

Redovisning

accounting@guldsmedenhotels.com

Sourcing & Design Manager

Niels Jørgen Jørgensen
niels@guldsmedenhotels.com

Vill du bli leverantör?

Gå med i vårt team av hållbara leverantörer! Fyll i det här formuläret så återkommer vi till dig.

För att bli en leverantör måste du uppfylla vissa kriterier och grunderna listas här.