Kontakt Guldsmeden Hotels

Har du brug for at komme i kontakt med Guldsmeden Hotels?

Du finder vores kontaktoplysninger her. Bemærk, at alle anmodninger om presseophold, samarbejde via sociale medier og brug eller leje af placering skal rettes via de relevante formularer på disse sider:

København

66 Guldsmeden

  • Vesterbrogade 66
  • 1620 København
  • Telefon: +45 33 22 15 00
  • Modtagelse: 66@guldsmedenhotels.com
  • Booking: 66booking@guldsmedenhotels.com
  • Kørselsvejledning

Axel Guldsmeden

  • Colbjørnsengade 14
  • 1652 København V
  • Telefon: +45 33 31 32 66
  • Reception: axel@guldsmedenhotels.com
  • Booking: axelbooking@guldsmedenhotels.com
  • Kørselsvejledning

Babette Guldsmeden

  • Bredgade 78
  • 1260 København K
  • Telefon: +45 33 14 15 00
  • Reception: babette@guldsmedenhotels.com
  • Booking: babettebooking@guldsmedenhotels.com
  • Kørselsvejledning

Bryggen Guldsmeden

  • Gullfossgade 4
  • 2300 København S
  • Telefon: +45 32 22 15 00
  • Reception: bryggen@guldsmedenhotels.com
  • Booking: bryggenbooking@guldsmedenhotels.com
  • Kørselsvejledning

Manon Les Suites

  • Gyldenløvesgade 19
  • 1600 København V
  • Telefon: +45 45 70 00 15
  • Reception: manon@guldsmedenhotels.com
  • Booking: manonbooking@guldsmedenhotels.com
  • Kørselsvejledning

Bali

Chapung SeBali

  • Jalan Raya Sebali
  • 80561 Ubud
  • Telefon: +62 361 8989 102
  • Reception: info@chapung.com
  • Kørselsvejledning

Berlin

Lulu Guldsmeden

  • Potsdamer Straße 67
  • 10785 Berlin
  • Telefon: +49 30 255 587 20
  • Reception: lulureception@guldsmedenhotels.com
  • Booking: lulu@guldsmedenhotels.com
  • Kørselsvejledning

Bremen

Côte d'Azur

Libelulle Cote d'Azur

  • 6 Rue Isola
  • 06500 Menton
  • Telefon: +45 28 40 40 24
  • Reception: libellule@guldsmedenhotels.com
  • Kørselsvejledning

Oslo

Oslo Guldsmeden

  • Parkveien 78
  • 0254 Oslo
  • Telefon: +47 940 13 091
  • Reception: oslo@guldsmedenhotels.com
  • Kørselsvejledning

Reykjavik

Eyja Guldsmeden

  • Brautarholt 10
  • Reykjavík
  • Telefon: +354 519 7300
  • Reception: eyja@guldsmedenhotels.com
  • Booking: eyjabooking@guldsmedenhotels.com
  • Kørselsvejledning

Virksomhedsafdelinger og nøglepersoner

Driftsleder

Jacob Jørgensen
jacob@guldsmedenhotels.com

Bæredygtighed- og kommunikationschef

Kirsten Aggersborg
kirsten@guldsmedenhotels.com

SoMe-manager

Astrid Kolle Østergaard
astrid@guldsmedenhotels.com

Salgs- og marketingchef

Mikkel Askvig
mikkel@guldsmedenhotels.com

IT & Teknik

Mariusz Hadrys
mariusz@guldsmedenhotels.com

Virksomhedsaftaler

corporate@guldsmedenhotels.com

Regnskab

accounting@guldsmedenhotels.com

Sourcing & Design Manager

Niels Jørgen Jørgensen
niels@guldsmedenhotels.com

Vil du være vores leverandør?

Bliv en del af vores team af bæredygtige leverandører! Udfyld venligst denne formular, og vi vender tilbage til dig.

For at blive leverandør skal du udfylde nogle kriterier fuldt ud, og det grundlæggende er angivet her.